Horoskopi mujor, Lepuri - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802280080

Jeta sentimentale e çifteve do ketë goxha ulje dhe ngritje. Do ketë edhe dite te bardha e me diell, por edhe dite te zymta. Beqaret duhet t'i shprehin me tepër ndjenjat dhe nga ana tjetër duhet te jene me te hapur ndaj ftesave qe do iu bëhen. Shëndeti ne shume momente ka për te qene delikat, megjithatë nuk duhet ta lëshoni veten për asnjë moment pasi situata do rendohet akoma me shume. Problemet me te mëdha do jene nervore. Sektori i financave nuk ka për te qene as shume problematik, por as shume i mire. Ne shume momente do ju duhet te shmangni disa shpenzime te menduara për te mos mbetur pa para ne xhep. Ne pune do hidhni hapa para ne karriere. Te gjithë do ju vlerësojnë dhe do ju adhurojnë me tepër nga zakonisht. Loading...
Postuar: 28 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  LEPURI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved