Horoskopi mujor, Miu - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802280083

Jeta sentimentale e re dashuruarve nuk do jete perfekte, por disi me e mire se një muaj me pare. Ata do jene me serioze dhe do i hedhin hapat te mirëmenduara. Beqaret duhet te mbajnë larg vetes personat pa profesion te caktuar sepse do lëndohen ne te ardhmen. Sektori i shëndetit do jete shume me i privilegjuar. Do ndiheni me te relaksuar dhe nuk do jeni shqetësime serioze apo te vazhdueshme. Me financat duhet te vazhdoni te bëni kujdes pasi po ju filluan vështirësitë problemet nuk do e merrni dot veten kollaj. Ne pune do kenë me shume fat ata qe punojnë ne fushën e artit apo shkencës. Te tjerët do e kenë me te vështirë për te arritur atë qe duan.Loading...
Postuar: 28 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  MIU  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved