Horoskopi mujor, Qeni - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802280068

Klima do jete shume e ngrohte këtë muaj për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka do marre drejtimin e duhur dhe kënaqësitë do jene te mëdha. Beqaret do kenë me shume kontakte me disa miq te vjetër dhe ka mundësi te fillojnë te ndiejnë për ta. Shëndeti nuk do jete i mire. Do jeni pa fuqi dhe mund te keni shqetësime te ndryshme. Ne planin financiar gjerat do ju ecin sipas parashikimeve. Mund te kryeni disa investime te cilat shume shpejt do e rritin kapitalin. Ne pune do jeni gati te bashkëpunoni edhe me koleget vetëm për te arritur atje ku keni menduar. Ndonjëherë vete nuk i dilet mbanë. Loading...
Postuar: 28 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  QENI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved