Horoskopi mujor, Tigri - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802280081

Mundohuni te shmangni me çdo kusht debatet dhe problemet ne çift këtë muaj sepse jo vetëm qe do shkatërroni gjithçka te bukur qe keni ndërtuar, por do ndiheni edhe vete shume keq. Beqaret nga ana tjetër do e gjejnë partnerin ideal pa u lodhur shume. Shëndeti here pas here nuk do jete i mire. Dëgjoni me shume muzike te qete, meditoni, flini si duhet dhe ushqehuni mire. Financat here pas here do jene delikate dhe do gjendeni ne vështirësi edhe për shpenzimet me te domosdoshme. Ne pune sado qe do mundohen t'ua prishin planet nuk do ja arrijnë dot kështu qe do keni sukses te garantuar.Loading...
Postuar: 28 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  TIGRI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved