Horoskopi javor, Gaforrja - 05-11 Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1803020168

Jeta juaj ne çift do jete e mrekullueshme gjate kësaj jave. Ne çdo çast do ndiheni si mbi re dhe kënaqësitë do jene te paimagjinueshme. Beqaret duhet te bëjnë durim deri ditët e fundit ne mënyrë qe te gjejnë personin me te përshtatshëm. Buxheti nuk do jete i keq, por nëse nuk i kryeni shpenzimet me llogari, gjendja mund te ketë tronditje te forta. Mendoni pak edhe për kohen ne vijim, jo vetëm për te sotmen. Gjendja shëndetësore do jete aq e mire saqë nuk do keni me për çfarë te qaheni. Do ushqeheni si duhet dhe nuk do neglizhoni as aktivitetin fizik. Puna ne përgjithësi do ece mire pavarësisht disa pengesave te vogla qe mund t'iu dalin here pas here. Familja harmonike.Loading...
Postuar: 02 Mar
 
Shfleto artikuj te tjere per: GAFORRJA  HOROSKOPI JAVOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved