Horoskopi ditor, Akrepi - 09 Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1803080038

Do keni ndryshime te shpeshta humori gjate kësaj dite dhe munde4t edhe te konfliktoheni disa here me atë qe keni ne krah. Beqaret do jene me te sigurte për ato qe ndiejnë dhe me shume gjase do bëjnë propozime. Për fatin e mire pjesa me e madhe do privilegjohen. Te ardhurat nuk do jene te shkëlqyera, por as te këqija.Loading...
Postuar: 08 Mar
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKREPI  HOROSKOPI DITOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved