Horoskopi ditor, Luani - 09 Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1803080043

Sot do keni debate te njëpasnjëshme me partnerin tuaj sepse do kërkoni prej tij gjera qe ai nuk mund te arrije dot. Po nuk u rikthyet ne realitet sa me pare do keni probleme serioze. Beqaret do kenë një dite te mbushur me mundësi interesante njohjeje, por do e kenë vete ne dore nëse do hedhin hapa me tej apo do presin edhe pak. Ne planin financiar bëjini me kujdes llogarite nëse nuk doni probleme serioze me pas.Loading...
Postuar: 08 Mar
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR  LUANI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved