Horoskopi vjetor, Bricjapi - 2019
 
Shperndaje
ikub#: 1812270058

Ky do jetë vit tranzicioni. Në shumë raste do gjendeni përballë udhëkryqeve dhe do ju duhet të reflektoni gjatë për të marrë vendime. Ndryshimet do ndodhin kështu që ju duhet të mësoni të përshtateni me situatat. Mund të vijë edhe një fëmijë këtë vit. Qershori do jetë muaji më pozitiv, ndërkohë që në shtator do ndodhin ndryshimet më radikale. Për dashurinë këtë vit  ose do rilindni ose do rrëzoheni përfundimisht. Do merrni vendime shumë të rëndësishme.

Beqaret do bëjnë mirë ta hapin zemrën nëse duan të fillojnë një kapitull të ri. Për sektorin financiar në tërësi do jetë vit pozitiv dhe mund të kryeni edhe disa investime të leverdisshme. Shëndeti do kalojë edhe periudha delikate sidomos për shkak të lodhjes, megjithatë do e rifitoni pak nga  pak rezistencën. Në punë yjet do iu japin mundësinë të bëni modifikime të situatës. Pasi të mendoheni gjatë do hidheni në veprim. 


Shfleto artikuj te tjere per: BRICJAPI  HOROSKOPI VJETOR 
Postuar: 27 Dhj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved