Horoskopi vjetor, Dashi - 2019
 
Shperndaje
ikub#: 1812270070

Gjatë këtij viti yjet do ju shtyjnë të tejkaloni disa limite dhe te dilni nga disa zona ku nuk ndiheni mirë. Duhet të jeni më luftarake dhe te guximshëm qe gjithçka t’iu ece sa me mire. Veproni përherë me koherencë dhe mos e ndalni kureshtjen. Muajt tuaj më me fat do jene janari dhe shkurti. Në prill dhe në maj mos ndërmerrni shumë rreziqe. Për çiftet mund të ketë edhe periudha disi më delikate sidomos kur nuk do i jepni rëndësinë e duhur partnerit dhe kur nuk do ja vini veshin atij.

Gjithsesi në gusht gjithçka do rregullohet. Beqarët më mirë ta lënë veten të mirë dhe të flirtojnë kur të mundin. Financat do jenë të kënaqshme dhe do arrini ta stabilizoni situatën më së miri. Më pak fat do keni në gusht, prandaj bëni kujdes. Për shëndetin pritet të jetë një vit i shkëlqyer dhe energjik. Në punë gjatë muajve të para do i qartësoni gjërat dhe do vazhdoni çdo gjë me qetësi. Ofertat që do ju bëhen duhet t’i pranoni.


Shfleto artikuj te tjere per: DASHI  HOROSKOPI VJETOR 
Postuar: 27 Dhj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved