Horoskopi vjetor, Shigjetari - 2019
 
Shperndaje
ikub#: 1812270059

Ky vit do jetë përgjithësisht i mirë dhe do ju duket sikur do realizoni gjithçka që dëshironi. Do ndiheni të përmbushur dhe do i kaloni edhe disa sfida të vështira. Në muajin shkurt duhet të hyni në veprim me këmbëngulje, gjatë majit tregohuni diplomatë, ndërkohë që për dashurinë muajt më me fat do jenë korriku dhe gushti. Të dashuruarit do kënaqen pranë gjysmës së tyre dhe do ndihen gati për të marrë edhe vendime shumë të mëdha.

Beqarët do shkëlqejnë gjithë kohës dhe askush nuk do ju qëndrojë indiferent. Në planin financiar mos ia lini asgjë rastësisë, por bëni të pamundurën për të ruajtur ekuilibrin. Shëndeti mund të kalojë edhe disa probleme të vogla, por gjithçka do kalohet. Në punë do jetë vit i shkëlqyer për t’u ripozicionuar dhe për të përmirësuar kushtet e punës. Shumë gjëra do ju konkretizohen më shpejt nga sa mendonit. 


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI VJETOR  SHIGJETARI 
Postuar: 27 Dhj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved