Horoskopi vjetor, Bualli - 2019
 
Shperndaje
ikub#: 1812280049

Vit jo shume i qëndrueshëm 2019-ta. Pese muajt e pare kane për te qene goxha delikate. Ata qe janë ne një lidhje duhet te analizojnë me përkujdes çdo sjellje apo veprim sidomos nga muaji shkurt deri ne qershor. Çdo gabim do ju kushtoje shtrenjte. Beqaret duhet te joshin me delikatese. Muaji me i favorshëm do jete shtatori. Financat nuk do jene ashtu si i keni dashur. Shmangni shpenzimet e panevojshme dhe mblidhni disa para për ne muajin nëntor kur do ju duhet patjetër te bëni disa dhurata. Për shëndet me te mire duhet te konsumoni ushqimet e duhura. Mos harroni edhe mjaltin sidomos ne sezonin e dimrit. Ne pune ritmi do jete me i ulet se një vit me pare, megjithatë me pak kujdes edhe pse me vonese do i arrini objektivat. Ëndrrat nuk duhet t'i lini asnjëherë pas dore. Kujdes nga koleget gjate muajit gusht deri ne nëntor.


Shfleto artikuj te tjere per: BUALLI  HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI VJETOR 
Postuar: 28 Dhj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved