Horoskopi vjetor, Dhia - 2019
 
Shperndaje
ikub#: 1812280041

Këtë vit do jeni gati te ndryshoni çdo gjë me qellim qe te bëheni persona me te mire. Here pas here do jeni gjakftohte dhe do bëni gjera qe as vete nuk i kishit imagjinuar. Ata qe janë tashme ne një lidhje do kalojnë sfida goxha te vështira gjate muajve te pare. Vetëm pas muajit maj do fillojnë te bëjnë kompromis dhe do ndihen me te qete. Beqaret do kenë mundemi për takime, por duhet te tregohen te matur. Jo te gjithë janë ashtu si duken. Financat nuk do kenë probleme serioze megjithatë mire është te matni shpenzimet sidomos ne periudhën maj-tetor. Gjendja shëndetësore here pas here do ketë shqetësime. Do jeni ne ankth dhe kjo nuk do ju lere te qete. Ne pune do jeni profesioniste te vërtetë dhe do ja dilni edhe me misionet e vështira qe do keni pas muajit prill.


Shfleto artikuj te tjere per: DHIA  HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI KINEZ 
Postuar: 28 Dhj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved