Horoskopi vjetor, Gjarpri - 2019
 
Shperndaje
ikub#: 1812280044

Ka mundësi qe gjate këtij viti te përballeni me goxha probleme emocionale. Nëse jeni ne një lidhje dhe keni kohe qe debatoni e konfliktoheni me mire jepini fund sa me pare. Ata qe kane pasur deri me tani lidhje te qëndrueshme do kenë gjithashtu probleme, por qe do mundohen t'i zgjidhin me maturi dhe me këshillat e psikologeve. Beqaret nuk duhet te bëjnë sakrifica vetëm e vetëm për te joshur personin qe pëlqejnë. Gjendja e financave do ketë përmirësime te jashtëzakonshme. Do arrini te kryeni investimet e menduara dhe nga ato do fitoni serish shuma te majme. Për shëndet me te mire duhet te mos lini pas dore vaktet, vitaminat dhe aktivitetin fizik. Puna do ketë vështirësi te shumta. Shpesh do gjendeni përballë zgjedhjesh te vështira dhe nuk do dini nga t'ia mbani.


Shfleto artikuj te tjere per: GJARPRI  HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI VJETOR 
Postuar: 28 Dhj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved