Horoskopi vjetor, Gjeli - 2019
 
Shperndaje
ikub#: 1812280039

Gjate këtij viti duhet te përqendroheni me tepër ne realizimin e projekteve te cilat i keni lënë ne pritje gjithë këto kohe. Duhet te jeni me te vendosur dhe me këmbëngulës. Jeta ne çift do filloje te ketë përmirësime qe ne muajt e pare. Disa mund te mendojnë edhe te shtojnë familjen e tyre. Duhet bere vetëm pak kujdes nga muaji qershor sepse një person i trete do mundohet te fute grindjen mes jush. Beqaret do gjejnë pika te përbashkëta me disa persona dhe do mendojnë te fillojnë një lidhje me ta. Për financat do jete një vit i shkëlqyer. Gjendja shëndetësore do ketë edhe momente delikate, por ne përgjithësi do jete e mire. Ne pune do ju dalin pengesa e vështirësi te mëdha, por me pak durime përkushtim do ja dilni mbanë.


Shfleto artikuj te tjere per: GJELI  HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI MUJOR 
Postuar: 28 Dhj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved