Horoskopi vjetor, Kali - 2019
 
Shperndaje
ikub#: 1812280043

Këtë vit do i merrni gjerat me qetësi dhe do i përballoni me optimizëm te gjitha sfidat qe do ju dalin. Për te dashuruarit, muajt e pare do jene te mrekullueshëm dhe te mbushur me emocione. Nga mesi i vitit çiftet e reja mund te marrin lajmin e ardhjes ne jete te një fëmije. Beqaret do kenë me shume fat se kurrë ne muajin majin dhe qershor. Me tërheqësit do jene personat e huaj. Buxheti do jete goxha i mire fale edhe ndihmës qe do iu japin familjaret. Megjithatë nuk duhet te blini gjera luksoze ose te shpenzoni shume për shtëpinë sepse gjendja mund te dobësohet shpejt. Për shëndet me te mire konsumoni produktet e duhura dhe për çdo shqetësim flisni me mjeket. Ne pune do i keni te qarta te gjitha objektivat te cilat do i realizoni me shume sukses deri ne shtator. Përfitimet do jene te shumta.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI VJETOR  KALI 
Postuar: 28 Dhj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved