Horoskopi vjetor, Tigri - 2019
 
Shperndaje
ikub#: 1812280048

Ne pese muajt e pare te vitit do ndihmoheni nga yjet dhe gjerat do ju ecin me mire se ne pjesën tjetër te vitit. Jeta ne çift do jete e kënaqshme ne te shumtën e kohës. Mund te merren edhe vendime për vazhdimësinë apo edhe për një jetese bashke. Te shkuarën duhet ta lini pas krahëve njëherë e mire. Beqaret do jene me fat ne dashuri vetëm se duhet t'i bëjnë sytë katër dhe jo te mbyllen ne shtëpi e te presin qe dikush t'iu trokasë vete ne dere. Ne planin financiar duhet t'i kryeni me plane shpenzimet sepse po gabuat mezi do e merrni veten. Gjendja shëndetësore do ketë disa shqetësime ne muajin gusht dhe tetor. Pjesa tjetër e kohës do jete e kënaqshme. Ne pune tre muajt e para do jene te mbushura me projekte dhe do lodheni, por me pas do merrni shpërblimin e merituar.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI VJETOR  TIGRI 
Postuar: 28 Dhj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved