Horoskopi vjetor, Derri - 2020
 
Shperndaje
ikub#: 1912260107
Këtë vit do ketë ndryshime rrënjësore për ju. Do jete koha e duhur edhe për ta provuar zotësitë dhe dijet tuaja. Dashuria do jete problematike ne disa muaj. Stresi do ju pushtoje dhe do mërziteni here pas here. Dëgjojeni me kujdes partnerin kur t'iu flasë sepse edhe durimi i tij e ka një kufi. Beqaret duhet te pranojnë ftesat, por jo te nxitohen e te marrin vendime. Shëndeti do jete delikat dhe shpesh me probleme. Flisni me mjeket specialiste pa humbur kohe. Ne planin financiar do jeni nervoze duke qene se gjendja do lere për te dëshiruar. Duhet maturi dhe sa me shume maturi. Ne pune duhet te përgatiteni seriozisht para se te filloni një projekt ne mënyrë qe gjerat t'iu ecin si duhet. Po vrapuat kuturu mund te përballeni edhe me probleme. Mundësitë qe do iu jepen duhet t'i shfrytëzoni deri ne maksimum.
 

Postuar: 26 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: DERRI  HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI VJETOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved