Horoskopi vjetor, Dragoi - 2020
 
Shperndaje
ikub#: 1912260116

Këtë vit priten ndryshime te rëndësishme ne jetën tuaj. Pranojini ato dhe çdo gjë do ece për se mbari. Jeta sentimentale do jete e trazuar, por jo negative. Priten si probleme te vogla ashtu edhe momente romantike te cilat do ju emocionojnë. Beqaret duhet t'i bëjnë sytë katër gjate muajit te trete te vitit. Shëndetin do jete i mire, por ndonjëherë do shqetësoheni për shkak te problemeve shëndetësore te familjareve tuaj. Mund te keni ngarkese mendore, jo fizike. Gjendja e financave do jete shume me e qëndrueshme dhe me e begate. Do merrni një shume ta majme nga një trashëgimi. Ne pune do ju ofrohen mundësi te shkëlqyera për ta treguar veten se kush jeni. Do ndërmerrni edhe rreziqe, por do ja dilni mbanë.


Postuar: 26 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: DRAGOI  HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI VJETOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved