Horoskopi vjetor, Majmuni - 2020
 
Shperndaje
ikub#: 1912260111

Gjete këtij viti, ju do e mbroni veten tuaj dhe ndonjëherë do e bëni këtë me agresivitet. Do keni te gjithë energjinë e duhur për te arritur atë qe do duan. Jeta sentimentale shpesh do lere për te dëshiruar. Do mendoni me tepër për veten dhe do e lini pas dore partnerin. Kujdes sepse ai mund te largohet prej jush. Beqaret duhet te presin muajin qershor për te reja. Për shëndetin duhet te kujdeseni me tepër.

Ndryshoni disa zakone te këqija te të ngrënit dhe shmangni sa te mundni kripen e yndyrën. Ne planin financiar do jeni me te kursyer dhe do mendoheni mire para se te kryeni shpenzime. Gjendja do jete disi me e qëndrueshme se kohe me pare. Ne jetën profesionale do përballeni me vështirësi te njëpasnjëshëm, por me këmbëngulje dhe vendosmëri do mund t'ia dilni. Pranojini kritikat e te tjerëve dhe ndreqini gabimet.


Postuar: 26 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI VJETOR  MAJMUNI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved