Horoskopi vjetor, Miu - 2020
 
Shperndaje
ikub#: 1912260120

Do ngrini shume pikëpyetje këtë vit për jetën tuaj ne përgjithësi dhe do mundoheni te ndreqni gabimet e se shkuarës. Do ndiheni shume me te qete. Nëse jeni ne një lidhje, partneri do ju gjendet gjithmonë pranë dhe do ju beje te ndihen te plotësuar. Rehatia do mbizotërojë ne periudhën me te madhe. Beqaret do jene te stresuar dhe do kenë frike te hedhin hapa duke humbur kështu edhe mundësi te mira.

Shëndeti do jete me delikat se kurrë me pare. Do merrni gjithë kohës medikamente për t'u qetësuar. Gjendja e te ardhurave do mbetet e njëjtë, përveç rasteve kur do e keni te domosdoshme te kryeni shpenzime. Ne atë periudhe duhet te tregoheni me te kujdesshëm. Ne pune do përballeni me disa vështirësi gjate muajve te pare, ndërkohë qe me kalimin e kohës do i kaloni ato dhe do keni goxha arritje.


Postuar: 26 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  HOROSKOPI MUJOR  MIU  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved