Horoskopi mujor, Bualli - Qershor 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2005290109

Takohuni sa me shpesh me miqtë këtë muaj. Do keni shume gjera për te diskutuar me njeri-tjetrin. Do kaloni momente te këndshme ne shoqërinë e tyre dhe do donit qe ato momente te mos mbaronin kurrë. Nëse jeni te martuar, fëmijët do ju sjellin kënaqësi pa fund. Nëse jeni vetëm te dashuruar do ja kaloni shume mire me partnerin. Peritoni sa me shume nga ky muaj. Sot do ju duhet shume takt dhe diplomaci ne pune, për me tepër nëse punoni ne grup apo drejtoni një staf punonjësish. Ju e dini shume mire se cila është rruga e duhur për te arritur synimet qe i keni vene vetes.


Shfleto artikuj te tjere per: BUALLI  HOROSKOPI KINEZ 
Postuar: 29 Maj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved