Horoskopi mujor, Miu - Qershor 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2005290110

Këtë muaj duhet te bëni kujdes me shpenzimet e tepruara. Studiojini mire gjerat para se te merrni një vendim. Jeta juaj sentimentale do ketë disa probleme. Duhet te flisni sa me shume me partnerin dhe çdo gjë do rregullohet. Nëse keni bere një pune vullnetare apo keni punuar ne grup keni pasur mundësinë te tregoni sa çfarë jeni te afte te bëni. Do ndjeheni shume te lumtur për gjithçka keni arritur. Nëse keni disa probleme shëndetësore apo me gjumin, mos abuzoni me qetësuesit apo medikamentet. Mos përdorni asgjë pa u konsultuar me mjekun. Pasojat mund te jene shume te rrezikshme.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  MIU 
Postuar: 29 Maj
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved