Horoskopi javor, Bricjapi - 22-28 Qershor 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006190135

Gjate kësaj periudhe jeta juaj ne çift do jete shume pasiononte. Kujdes: nen efektin e Hënës mund te bëheni shume kërkuese dhe kjo s’do i pëlqejë partnerit. Beqaret do mendojnë se nuk kane fat ne dashuri. Mos kërkoni asgjë me ngulm, çdo gjë ka kohen e vet por “gjithmonë gjeja e tjetrit te duket me e mire se e jotja”. Buxheti këtë jave do te përmirësohet ndjeshëm. Disa mund te bëjnë edhe shpenzime te mëdha. Disa te tjerë mund te peritone edhe nga ndonjë trashëgimi. Për sa i përket shëndetit ai do jete i mire, por do ndjeheni pak te lodhur. Ne pune do keni ambicie por do hasni edhe disa vështirësi qe do i kaloni shpejt. Familja për mrekulli.


Shfleto artikuj te tjere per: BRICJAPI  HOROSKOPI JAVOR 
Postuar: 19 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved