Horoskopi javor, Gaforrja - 22-28 Qershor 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006190142

Ne lidhjen tuaj do te mbizotëroje sensualiteti, mirëkuptimi dhe dashuria e ndërsjellte. Përfitoni nga kjo jave plot pasion. Beqaret duan te gjejnë shpirtin binjak por nuk janë te gatshëm te sakrifikojnë lirinë e tyre. Nga fundi i javës edhe mund te ndryshojnë mendim. Ne çështjen financiare nuk do keni as probleme por as surpriza te mira. Menaxhojeni mire buxhetin. Shëndeti nuk do jete problematik, por as ne forme te shkëlqyer nuk do jeni. Kujdes me alkoolin. Nëse jeni mjek, jurist apo ekonomist do keni shume sukses ne profesion. Nëse keni nisur një projekt do keni shume sukses. Familja edhe mund te zgjerohet me një pjesëtar te ri.


Shfleto artikuj te tjere per: GAFORRJA  HOROSKOPI JAVOR 
Postuar: 19 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved