Horoskopi javor, Luani - 22-28 Qershor 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006190141

Jeta ne çift nuk ka qene e mire kohet e fundit, Keni qene te stresuar dhe nuk keni pasur komunikim te mire me partnerin. Fatmirësisht gjate kësaj jave çdo gjë do filloje te përmirësohet. Beqaret do kalojnë momente te lumtura me një person te veçante. Me financat nuk do keni shume fat, por nuk do keni as probleme te mëdha. Shëndeti ne përgjithësi do shkoje mire. Nëse do udhëtoni kujdes me sëmundjet ngjitëse. Puna nuk do te ece shume mire. Qëndroni te vëmendshëm edhe ndaj provokimeve te kolegeve. Familja nuk do ketë asnjë problem. Nëse keni fëmijë kujdesuni me shume për mirëqenien e tyre.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR  LUANI 
Postuar: 19 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved