Horoskopi javor, Akrepi - 29 Qershor-05 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006260131

Do keni mosmarrëveshje ne çift, por asnjeri nuk do e ule hundën. Nuk është kjo mënyra e duhur për t’i zgjidhur problemet. Mundohuni te flisni me te. Ka shume mundësi qe gjate një feste apo një ceremonie, beqaret te njohin një person shume te veçante. Përfitoni! Për sa iu përket financave do keni tendence te shpenzoni me shume sesa duhet dhe situata do te përkeqësohet. Neptuni de e mbroje shëndetin tuaj, por Urani do ndikoje negativisht. Mundohuni te hiqni stresin dhe te bëni disa ushtrime fizike. Kujdes edhe nga gripi. Ne pune do jeni gjate gjithë javës dinamike dhe te vendosur për te ecur përpara. Ne familje nuk do jete klime shume e ngrohte.


Postuar: 26 Qer
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKREPI  HOROSKOPI JAVOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved