Horoskopi javor, Gaforrja - 29 Qershor-05 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006260135

Jeta ne çift do filloje te marre tatëpjetën këtë jave. Mundohuni te jeni me tolerante dhe te rregulloni çdo problem qe keni me partnerin. Beqaret megjithëse nuk do jene ne humor te mire për disa dite, do takojnë personin qe kane ëndërruar. Mos e lini t’iu ike thjesht se jeni me te pavendosur sesa duhet. Largoni çdo shpenzim te tepruar dhe mos bëni transaksione këtë jave. Financat nuk do jene aspak te mira. Kujdesuni pak me shume për veten, mos pini me duhan, kujdesuni edhe për ushqimin dhe shëndeti do shkoje për mrekulli. Edhe pse ju duken te vështira, ju mund t’ia dilni mbanë t’i realizoni këto. Ne pune do jete jave me sukses. Familja ne tension.


Postuar: 26 Qer
 
Shfleto artikuj te tjere per: GAFORRJA  HOROSKOPI JAVOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved