Horoskopi javor, Virgjeresha - 29 Qershor-05 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006260133

Saturni dhe Urani do iu bëjnë aq besnike ndaj partnerit saqë do jeni një shembull për te tjerët. Nuk do keni probleme ne çift dhe do kaloni dite te bukura. Beqaret do kërkojnë edhe një lidhje serioze, por dhe shume liri. Nuk është kjo java me e përshtatshme për këtë gjë. Ose prisni ose sakrifikoni paksa lirinë tuaj. Plutoni do ju shtyje te bëni shpenzime te tepruara dhe financat do përkeqësohen edhe me tepër. Shëndeti do jete i mire, vetëm se do ndiheni pak te lodhur. Çlodhuni here pas here dhe ecni pak ne këmbë. Ne pune do arrini te realizoni disa nga objektivat qe i keni vene vetes. Klima ne familje do jete e ngrohte dhe pa probleme.


Postuar: 26 Qer
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR  VIRGJERESHA  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved