Horoskopi ditor, Akrepi - 30 Qershor 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290022

Tre planetë do ndikojnë ne jetën ne çift. Jupiteri do sjelle një krize romantizmi fale iluzioneve tuaja, Saturni do iu vere përballë një zgjedhjeje, ndërsa Hëna do iu beje te ndërmerrni shume rreziqe. Tregohuni te kujdesshëm sot. Edhe beqaret duhet te mendohen mire para se te veprojnë. Për te hequr ankthin do shpenzoni shume dhe financat do te dobësohen.


Shfleto artikuj te tjere per: AKREPI  HOROSKOPI DITOR 
Postuar: 29 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved