Horoskopi ditor, Luani - 30 Qershor 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290026

Do shijoni momente te paharrueshme ne praninë e partnerit tuaj sot. ai do iu këshillojë do iu mbështesë dhe do iu japë ngrohtësinë e kërkuar. Beqaret do jene shume kërkues por me mbështetjen e Uranit dhe Neptunit do mund te gjeni një person interesant. Nuk është momenti i duhur te luani me financat. Do iu dalin papritur disa shpenzime qe duhen bere me patjetër kështu qe kujdes.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR  LUANI 
Postuar: 29 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved