Horoskopi ditor, Shigjetari - 30 Qershor 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290021

Saturni, planet me te cilin është vështirë te jetosh, do vazhdoje te influencoje jetën ne çift. Nga ana tjetër Plutoni do iu frymëzojë te vendosni çdo gjë ne rregull. Situata do jete me e mire se një dite me pare. Beqaret do jene gati për te krijuar një lidhje, por duhet te bëjnë kujdes mos fiksohen pas dikujt qe nuk është i lire. Transaksionet financiare nuk këshillohen. Beni edhe pak durim.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR  SHIGJETARI 
Postuar: 29 Qer
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved