Horoskopi mujor, Derri - Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290074

Duhet te mendoni me shume për jetën ne çift këtë muaj dhe ta surprizoni here pas here atë qe keni ne krah. Beqaret do jene pa fat, kështu qe sado te mundohen ta ndryshojnë statusin nuk do mundin dot. Shëndeti nuk do jete shume i mire gjate këtij muaji. Mund te ndiheni ne ankth dhe mund te keni edhe probleme me zemrën. Ne planin financiar duhet te mendoni vetëm si t'i përmirësoni te ardhurat. Po menduat te ndihmoni te tjerët keni për te pasur probleme serioze nga te cilat nuk do dilni dot. Ne pune do jeni me te matur dhe do e programoni çdo hap qe do hidhni.


Postuar: 29 Qer
 
Shfleto artikuj te tjere per: DERRI  HOROSKOPI KINEZ  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved