Horoskopi mujor, Dragoi - Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290081

Muaj i tensionuar ky për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Nuk do toleroni aspak dhe do këmbëngulni gjithmonë qe te dale e juaja. Kujdes, po vazhduar ne këtë rruge do e shkatërroni atë qe keni ndërtuar deri me sot. Beqaret do ndihen te mikluar nga disa persona qe sapo i kane njohur dhe do hedhin hapa te nxitura. Shëndeti nuk do jete ne gjendjen me te mire. Do keni djegie stomaku dhe dhimbje barku. Kujdes me produktet qe do konsumoni. Ne planin financiar do jeni te shpërqendruar sepse situata do jete goxha e turbullt. Ne pune do jeni goxha serioze dhe te zotet. Do arrini atje ku dëshironi.


Postuar: 29 Qer
 
Shfleto artikuj te tjere per: DRAGOI  HOROSKOPI KINEZ  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved