Horoskopi mujor, Gjeli - Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290076

Ju qe jeni ne një lidhje do keni një muaj pozitiv. Gjithmonë do bëni gjene e duhur dhe me te mirën për te dyja palët. Beqaret do jene me fat dhe do e gjejnë princin e tyre te kaltër. Ai do jete fiks ashtu si ata e kane ëndërruar gjithmonë. Shëndeti për fat te keq do ketë probleme te mëdha. Do hani pa fund dhe kjo mund t'iu sjelle probleme edhe me stomakun. Kujdes edhe me te nxehtin. Ne planin financiar do i kuptoni gabimet e bëra deri me sot dhe do mundoheni te gjeni një zgjidhje për çdo problem. Ne pune do lodheni pak, por do kënaqeni kur te arrini atje ku keni dashur.


Postuar: 29 Qer
 
Shfleto artikuj te tjere per: GJELI  HOROSKOPI KINEZ  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved