Horoskopi mujor, Kali - Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290079

Ky muaj do jete here pas here i turbullt dhe ndonjëherë i mbushur me debate për ju te dashuruarit. Mundohuni te reflektoni para se te flisni dhe te mos nxitoheni për asgjë. Beqaret do jene më me fat dhe do kenë mundësi te realizojnë takime mbresëlënëse. Shëndeti do vije dita ditës duke u përmirësuar. Nuk do jeni me nervoze si me pare, përkundrazi qetësia do mbizotërojë dhe nuk do keni shqetësime aspak. Gjendja financiare do jete e mire javën e pare dhe javën e fundit. Dy javët ne mes te muajit mund te përballeni me vështirësi te vogla. Ne pune do hidhni hapa para dhe do merrni vlerësime pa fund.


Postuar: 29 Qer
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  KALI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved