Horoskopi mujor, Lepuri - Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290082

Gjate këtij muaji asgjë nuk do ece mire si ne planin sentimental, po ashtu edhe ne ata shëndetësore dhe profesionale. Nëse jeni ne një lidhje do keni debate te njëpasnjëshme te cilat mund t’iu çojnë ne një ndarje. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim, por personat qe do takojnë nuk do iu përshtaten ne asnjë pike. Ne planin financiar duhen marre masa pa arritur qe gjendja te jete problematike. Nuk do ja dilni dot me pas. Puna gjithashtu do ketë vështirësi sidomos ne dy javët e para te muajit. Mos dëgjoni se çfarë do iu thonë koleget, por flisni sa me hapur me shefat.


Postuar: 29 Qer
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  LEPURI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved