Horoskopi mujor, Tigri - Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290083

Ky muaj nuk do jete aspak problematik për te dashuruarit. Debate dhe mosmarrëveshje absurde do lihen pas krahëve dhe do mendoni ne çdo moment te përjetoni emocione se bashku me partnerin. Beqaret do kenë një takim te veçante gjate javës se dyte. Shëndeti do ketë shqetësime te vogla. Mos e ndërprisni menjëherë dietën qe keni filluar prej kohesh sepse jo vetëm do shtoni shume ne peshe, por do keni edhe shqetësime shëndetësore. Financat do varen tërësisht nga ju kështu qe kujdes me menaxhimin e tyre. Ne pune merrni edhe mendimet e shefave para se te kryeni ndonjë projekt te madh.


Postuar: 29 Qer
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  TIGRI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved