Horoskopi ditor, Akrepi - 01 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006300010

Gjate ditës se sotme do ketë momente kur marrëdhënia me partnerin do jete e ftohte. Për me tepër xhelozia do te shfaqet dhe do i përkeqësoje gjerat. Beqaret duhet te bëjnë kujdes sepse ka rrezik te zhgënjehen shume nga personat qe do takojnë. Doni te ndiheni me mire atje ku jetoni dhe te shpenzoni për këtë. Kujdes, duke qene se financat nuk janë te mira do merrni hua qe mezi do i shlyeni.


Postuar: 30 Qer
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKREPI  HOROSKOPI DITOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved