Horoskopi ditor, Demi - 01 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006300018

Dielli do te ndriçoje me shume ne jetën e çifteve sot, sidomos ne mëngjes. Edhe Jupiteri, planeti i fatit do jete ne anën e tyre. Gjithsesi vigjilencën nuk duhet ta humbasin. Merkuri do jete mjaft i favorshëm për beqaret. Nen influencën e tij do keni ndryshime mjaft pozitive. Planin material do jete i mbrojtur dhe pa probleme te veçanta. Gjithsesi shmangni sa te mundni nënshkrimet e kontratave.


Postuar: 30 Qer
 
Shfleto artikuj te tjere per: DEMI  HOROSKOPI DITOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved