Horoskopi ditor, Akrepi - 02 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2007010025

Për ju qe jeni ne çift pritet një dite shume interesante. Harmonia do mbizotërojë ne lidhjen tuaj dhe sensualiteti do beje mrekullira. Për beqaret do jete një dite paksa delikate. Ne fillim do entuziazmoheni shume nga një takim por me vone do e kuptoni se nuk jeni ende gati për te sakrifikuar lirinë tuaj. Tregohuni me vigjilente me financat de do e shihni qe çdo gjë do shkoje mire.


Shfleto artikuj te tjere per: AKREPI  HOROSKOPI DITOR 
Postuar: 01 Krr
 

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved