Horoskopi mujor, Peshorja - Gusht 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2007300042

Gjate këtij muaji jo çdo gjë do shkoje ashtu si ju e keni dëshiruar. Te papriturat do jene te shumta. Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë vështirësi te mëdha dy javët e para, ndërkohë qe me pas qielli i dashurisë do behet me i kaltër. E rëndësishme është te mos nxitoheni për asgjë. Beqaret do jene më me fat gjate javëve te fundit. Shume persona do mundohet t'i bëjnë për vete dhe nuk do ndalen se surprizuari.

Shëndeti here pas here do ketë probleme te vogla. Mundohuni te ecni sa me shume ne këmbë dhe te hani ne mënyrë te shëndetshme. Financat do mbeten problematike nëse nuk merrni masa. Ne pune ambienti do jete elektrizues ditët e para. Disa kolege do mundohen t'ua prishin te gjitha planet qe keni bere. Vetëm pas javës se trete gjerat do fillojnë te stabilizohet dhe ju do ecni ne rrugën e duhur.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  PESHORJA 
Postuar: 30 Krr
 

loading...

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved