Horoskopi javor, Peshqit - 03-09 Gusht 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2007310074

Mos u tregoni te padrejte me partnerin tuaj gjate kësaj jave sepse ka rrezik qe ta largoni atë nga vetja. Mundohuni nga ana tjetër te ruani qetësinë dhe te leni pak me tepër lëshime. Beqaret do kenë dite pozitive dhe nga mesi i javës mund te takojnë edhe persona interesante. Ne planin financiar do ketë veçse përmirësim te situatës dhe do arrini t'i kryeni disa shpenzime me tepër nga zakonisht. Shëndeti nuk do jete ne formën me te mire, sidomos për ata qe kohet e fundit kane mbajtur dieta ekstreme. Ne pune do merrni promocione për shkak te arritjeve qe keni pasur. Shefat do ju shprehin se ndihen te privilegjuar qe ju kane ne stafin e tyre. Me familjaret tregohuni me bujare.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR  PESHQIT 
Postuar: 31 Krr
 

loading...

 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved