ebuy
 
Shfleto te gjithe artikujt sipas
JE BIZNES? KLIKO KETU

Zbardhet vjedhja e Albetelecom në Durrës, 2 në pranga

Policia ka vënë në pranga dy të rinj, të cilët akuzohen si autorë të vjedhjes së një dyqani të Albte
Rama në Prishtinë: Pavarësia u ringjall

Kryeministri Rama ishte i pranishëm në ceremoninë e zbulimit të bustit të Ismail Qemalit në Prishtin
RENEA merr në mbrojtje Ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri

Pas kërcënimit me armë, është blinduar siguria e Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.
Veliaj shpërndan lejet e legalizimi në njësitë 4, 8 dhe 9

Kandidati i majtë për Bashkinë e Tiranës, ka shpërndarë së fundmi lejet e legalizimit për banorët e
Grida në Rrushkull: Kënd lojërash për fëmijët

Kandidatja e PD-së për Bashkinë e Durrësit, Grida Duma, bashkëbisedoi me gra dhe nëna të fshatit Rru
Basha në Pogradec: Ramës i mungon oferta

Gjatë një bashkëbisedimi me banorëz e qytetit të Pogradecit, Basha akuzoi maxhorancën për mungesën e
Iu gjetën arsenal armësh, arrestohen babë e bir

Policia në Mallakastër ka vënë në pranga babë e bir, pasi iu gjet një arsenal i plotë armësh në shtë
Çako takim me shefin e policisë federale gjermane

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit ka pritur në një takim ditën e sotme Presidentin e Pol
Kosovë, përfshihet nga flakët stadiumi i Prishtinës

Stadiumi i Prishtinës është përfshirë nga flakët paraditen e sotme.

Galeria e dites
Vip
10 VIP-a që paturpësisht kanë gënjyer për moshën e tyre
Çështja e moshës është tashme një problem me vete, veçanërisht ne personalitetet VIP. Stafet e tyre te marketingut bëjnë te pamundurën për t’i prezantuar ata sa me mire te jete e mundur dhe shpesh pjese e manipulimit është mosha.
Vipat me look-un me seksi për 2015 ne Billboards Music Awards
Para disa kohesh shume fytyra te famshme u shfaqen ne Grand Garden Arena ne Las Vegas për Billboard Music Awards 2015. Te ftuar si Chrissy Teigen, Brittney Spears, Iggy Azalea, Wiz Khalifa, Charlie Purth, Mariah Cary, Nicki Minaj, Ed Sheeran etj ja cilët u cilësuan vipat me look-un me seksi.
Ofertat me te fundit nga tag.alArgetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317