ATEM
 
Shfleto artikuj sipas : Etiketave  |  Kategorive  |  Portaleve
JE BIZNES? KLIKO KETU

Kopshti Faik Konica

Sherbime cilesore per mirerritjen dhe mire edukimin e femijve. Mjedis miqesor, komunikim dhe motivim
Edhe FMN-ja interesohet për “Bankën”

Burime thonë se shefi i këtij misioni per Shqipërinë, Nadeem Ilahi ka bere këtë të hënë dy takime.
Claudio, njeriu i lindur me kokën...përmbys!

Burri nga Monte Santo ka kapërcyer problemet fizike, duke u diplomuar si llogaritar e madje duke u s
A kanë gjermanët Plan Marshall për Shqipërinë?

Më siguri, shuma prej 12 miliardë eurosh shpallur nga Barroso si paketë e BE-së për Ballkanin, nën
INUK në aksion, hiqen tabelat reklamuese

Në kuadër të miratimit të projektligjit për disa ndryshime në Kodin Rrugor, me qëllim rritjen e sigu
Mirditë: Vritet 30-vjeçari, plagoset bashkëshortja

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Mirditë.
Vlorë: Një tjetër biznesmen në shënjestër të sulmit

Pas atentatit të pak ditëve më parë ku mbeti i vrarë biznesmeni 42-vjeçar Isuf Brahimaj dhe u plagos
Tiranë: Dhunohet dhe thyhet memoriali “Post Bllok”

Memoriali “Post Bllok” i vendosur në hyrjen kryesore të ish-
Pakistan: Protesta të dhunshme

Për shkak të protestave të dhunshme të zhvilluara në datën 30 gusht, tre persona kanë mbetur të vdek

Ofertat me te fundit nga ebuy.al
Ofertat me te fundit nga tag.al


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

spitaliamerikan

dga