Shfleto artikuj sipas : Etiketave  |  Kategorive  |  Portaleve
JE BIZNES? KLIKO KETU

I burgosuri në Tiranë diplomohet në Romë përmes...Skype!

Alban Bardhi, deri tre javë më parë i mbyllur në Burgun e Sigurisë së Lartë të Rebibbias, ishte regjistruar si student në Universitetin Tor Vergata të kryeqytetit italian.
Tornado, fenomeni "amerikan" regjistrohet në Sarandë (VIDEO)

Imazhet dhe videot e filmuara në mënyrë amatoriale kanë bërë menjëherë xhiron e rrjeteve sociale.
Informaliteti që prish standardet në turizmin shqiptar!

Problemi kryesor i turizmit vendas është raporti i zhdrejte mes çmimit qe paguajmë dhe shërbimit qe marrim ne këmbim.
Reforma territoriale, Çuçi: Projekti final gati për në Kuvend

Ministri për Çështjet Vendore, Bledi Çuçi, ka bërë të ditur se janë gati për tu dorëzuar në Kuvend materialet lidhur me projektin e hartës së re territoriale të Shqipërisë, me 61 bashki.
Kryekomunari i Rashbullit kërkon lirimin, “Kam probleme me zemrën”

Kryekomunari i Rashbullit, Hysen Gashi dhe anëtari i Këshillit të Rregullimit të Territorit (KRT), Indrit Hamiti, i kërkuan gjatë ditës së djeshme gjykatës që të ndryshonte masën e sigurisë të vendosur për ta.
Tregtarët e ish-Uzinës Dinamo në protestë

Mbyllja e tregut të ish-Uzinës Dinamo ka shkaktuar sërish protestë nga ana e tregtarëve.
Protestë-homazh për 5 të pushuarit nga puna, që u vetëvranë

Gjatë ditës së sotme, shoqata e të larguarve nga puna që pak kohë më parë organizuan edhe një grevë urie, ditën e sotme kanë dalë para Kryeministrisë.
MH17: Separatistët dorëzojnë kutitë e zeza, trupat e viktimave zhvendosen në Kharkiv

Pas votimit në mënyrë anonime të Këshillit të Sigurimit të OKB-së për të lejuar ndërkombëtarët të kryenin hetime në vendin e rrëzimit të avionit, separatistët kanë pranuar të dorëzojnë kutitë e zeza.
Në kërkim 28-vjeçarja, përndiqte dhe kërcënonte 52-vjeçarin

Ngjarja ka ndodhur në kryeqytet, ku në qendër nuk është një femër që përndiqet nga një mashkull i fiksuar, por tërësisht e kundërta.

Ofertat me te fundit nga ebuy.al
Galeria e dites
Vip
10 veshjet skandaloze të Kim Kardashian-it (Foto)
Edhe pse qe kur është pranë Kanye West-it është munduar te ndryshoje look, serish Kim-i vazhdon te tmerroje me ndonjë veshje transparente dhe ekstravagante.
Cameron Diaz shpalos format në arratisjen e saj italiane
Ne qershor te këtij viti, ylli hollivudian Cameron Diaz deklaroi lidhjen e saj te fundit me kitaristin Benji Madden. Një muaj me pas ata kane vendosur t’i kalojnë bashke pushimet ne Capri te Italisë ne shoqërinë e miqve te tjerë.
Ofertat me te fundit nga tag.al


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


none

Spitali Amerikan

none