Shitet celular Samsung Galaxy S6 Edge
ikub#: 1704210091
339 EUR
Samsung
SAMSUNG GALAXY S6 EDGE + I PA PERDORUR 339 EU
 
Samsung Galaxy S6 EDGE +, 32 GB.
Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
Shoqerohet me karikues dhe fishe.
Fature te rregullt dhe garanci.
Cmimi 339EU
 
Disponojme dhe modele te tjera Samsung dhe IPHONE
 
 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
 NR KONTAKTI 0692999998
Email: Info@germancomputers.al
Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers/
CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE, LAPTOPE, WORKSTATION, SERVERA, DESKTOP, MONITORE, PRINTERA!

NJOFTIMET E FUNDIT
1.500 LEK
Shfleto artikuj te tjere per: SAMSUNG GALAXY SHITET
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1704210091
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved