Shitet celular iPhone 6
ikub#: 1704210090
330 EUR
Apple
Dt 06.Mars- sapo erdhen Iphone 6 Gri Importuar nga USA
Ngjyra Gri e hapur.
Te testuara te gjitha funksionet: kamera,bateria, 3G Lte, Touch ekran signal 100% efektivje pa probleme. Fingerprint i caktivizuar si funksion. Funksionojne me te gjitha kartat shqiptare dhe te huaja.
 
Sasi e limituar
Cmimi i padiskutueshem !
 
Usa Laptop Shop - Rr.Siri Kodra, Tirane

NJOFTIMET E FUNDIT

Shfleto artikuj te tjere per: IPHONE 6 SHITET
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1704210090
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved