Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të visheni bukur në gusht: Ja 31 ide fantastike
 
Shperndaje
ikub#: 1708030024
Muaji gusht tregon edhe fundin e sezonit veror, por kjo nuk duhet të na mërzis. Ditët buzë plazhit, pishinave janë ende të gjata dhe kjo mund të shfrytëzohet deri në fillim të shtatorit.
Ndërsa temperaturat vazhdojnë të ngrihen dhe një pjesë e juaj është ende në punë, veshja bëhet një proces i vështirë. Në këtë muaj gjithçka që kërkohet është komoditeti, freskia dhe sigurisht eleganca dhe ndjekja e trendëve të kohës. 
 
Ja disa ide të bukura se çfarë mund të vishni gjatë muajit gusht gjatë të 31 ditëve të tij.
1-Kombinojini bluzat me vija me printet florale. 
2-Ose vishni një jumpsuit të shkurtër me atlete dhe do të dukeni shumë trend she elegante.
3-Mund të luani me volumet e veshjeve. Zgjidhni një palë pantallona të gjera dhe një bluzë me supe jashtë me fruda të mëdha apo më mëngë me volum.
 
Zbuloni në galerinë e mësipërme të gjitha kombinimet e duhura nga mund të frymëzoheni për ditët e nxehta verore.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GUSHT IDE KOMBINIME VERE VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved