Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këpucët me taka që do të vishni në pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 1802030009
Këpucët me taka te larta janë pa diskutim nder me te preferuarat e femrave.
Këpucët me taka te larta janë pa diskutim nder me te preferuarat e femrave. Modelet me taka te holla dhe te holla për 2018 i lënë vendin këpucëve me taka kuadrate. Por cilat do te jene tendencat me te forta për 2018?
 
Dashamirëset e takave komode mund te vazhdojnë ti preferojnë ato por me kushtin qe te jene disi me te gjera kështu edhe pse te larta do te vazhdojnë te jene ne tendence edhe pranverën 2018. Mbi te gjitha sandalet open toe kjo take do te jete një must have. 
 
Ndërsa nëse do te flasim për dashamirëset e këpucëve me taka te holla këpucët klasike dekolte do te jene me shume se kurrë ne tendence por ndryshon forma. Harrojini majat e buta dhe bon ton dhe preferoni këpucët me taka 12 cm dhe te holla. Janë këpucë te vështira për tu veshur por japin një pamje shume elegante te gjithë veshjes mbi te gjitha nëse behet fjale për një mbrëmje glamour. 
 
Takat me te ulëta qe te kujtojnë trendët vintage te 2017 do te vazhdojnë te jene edhe për këtë sezon ne mode. Këpucët Mary Jane do te preferohen për ti mbajtur si ditën ashtu dhe ne mbrëmje mbi te gjitha nëse janë ne ngjyre te kuqe apo te zeze duke marre kështu një pamje disi me retro por gjithsesi shume ne mode.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KEPUCE PRANVERA VESHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved