Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Janë kthyer në modë syze e rrumbullakëta
 
Shperndaje
ikub#: 1802050070
Janë kthyer në modë syze e rrumbullakëta Një must have për stinën pranverë/verë 2018 janë pikërisht ato syzet e diellit te rrumbullakëta. Jeni gati ti provoni?
Një must have për stinën pranverë/verë 2018 janë pikërisht ato syzet e diellit te rrumbullakëta. Jeni gati ti provoni? Kujt i shkojnë me shume syzet e rrumbullakëta? Ne te vërtet këto syze u shkojnë me shume atyre femrave te cilat kane një forme fytyre disi me kuadrate sepse ne këtë mënyrë syzet arrijnë te zbusin linjat. Nëse preferoni një model syzesh rrumbullake te vogla si ato ne stilin e John Lennon do t’ju duken bukur edhe nde keni një forme fytyre me te gjate sepse ne këtë mënyrë arrini te ekuilibroni linjat.
 
Çfarë skeleti te zgjidhni për syzet e diellit te rrumbullakëta? Janë skeletet prej metali ato me te preferuara sepse janë te lehta dhe mund te duken shume bukur me xhama me ngjyra. Ndërsa nëse do te preferoni një pale syze te tilla ne vere me te përshtatshme janë ato me skelet plastik me ngjyre si për shembull ne ngjyre te bardhe, roze, fildishte etj. Kështu ne këtë mënyrë mund te luani me ngjyrat e skeletit dhe te xhamave mbase duke preferuar edhe ato pasqyre.
 
Për sa i përket look-ut, nëse dëshironi te keni një pamje shume trendi zgjidhni stilin streetstyle. Kështu mund te synoni për modele te vegjël apo te mëdhenj vathesh ndërsa ne veshje preferoni veshje te thjeshta si për shembull një pale jeans boyfriend, një pallto, shalle te madh dhe një pale sneakers. Nëse dëshironi te keni një pamje me te sofistikuar atëherë preferoni te vishni një pale çizme mbase prej veluri.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MODA RRUMBULLAK SYZE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved