Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kopjoni stilin shik me të zeza të Eva Herzigova
 
Shperndaje
ikub#: 1802050092
Supermodelia Eva Herzigova u shfaq në Paris në sfilatën e Dior me një veshje shumë elegante dhe shik në nuancat e të zezës dhe blusë.
E zeza dhe bluja janë dy ngjyra jo shumë të lehta për tu kombinuar bashkë, por duket se Eva e ka gjetur sekretin për ti mbajtur ato bukur.
 
Nëse gjeni nuancat e duhura të këtyre dy ngjyrave do të merrni një veshje super elegante dhe luksoze.
 
Një fustan dhe një pallto blu të errët në të njëjtën nuancë dhe plotësimi i tyre me aksesorë të zinj si çizme apo kambale, një çantë lëkurë të zezë si dhe një rrip të zi në mes krijon një pamje vërtet mahnitëse dhe glamur.
 
Në galerinë e mësipërme keni disa ide si të rikrijoni edhe ju një veshje të tillë.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: EVA HERZIGOVA STILI VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved